MUTLULUKLAR DİLERİZ

blank

 

Mehmet Güzel
GARTRİNGEN- BadenWürttemberg eyaletinde bulunan Murat Lamm firmasının sahiplerinden başarılı işadamı Mevlüt Kabalar , Gartringen Nazar Düğün salonunda   görkemli bir nişan merasimi ile dünya güzeli Kızı Serçin’i  Meral Mehmet Urcanlı çiftinin yakışıklı oğulları Mertan  ile nişanladı.

 

 

blank “Bir ömür boyu sürmesini dilediğimiz mutluluğumuzun ilk adımı olan Nişan törenimizde sizleri de aramızda görkemden mutluluk duyarız” sözleriyle dostların davet edildiği Nişan merasimine iş, siyaset, spor ve dünyasından ve STK lardan çok sayıda davetli katıldı.

blank

 

Gelin Hanımın annesi ve babası Firdevsi ve  Mevlüt Kabalar  ile Damat Beyin Annesi ve Babası Meral Mehmet Urcanlı çifti misafirleri kapıda karşıladılar. Genç çiftler salona alkışlar eşliğinde  geldi. Yapılan ilk dansın ardından nişan pastası kesildi. Serçin ve Mertan çiftinin nişan yüzüklerini Gelinin amcası işadamı Faik Kabalar  dualar eşliğinde taktı, genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi ve tüm misafirlere ” hoş sefa geldiniz ” dedi.

blank

 

Nişan törenin eğlence kısmında çeşitli müzik grupları ve Ahenk dans okulu  sahne aldı, yöresel şarkılar eşliğinde eğlence geç saatlere kadar devam etti. Dillere destan nişan merasimine, katılanlar düğün tadında geçen nişanda pisti hiç boş bırakmayarak eğlendiler. Nişan Merasiminin sonunda Kabalar ve Urcanlı aileleri kendilerini en özel günlerinden biri olan evlatlarının nişan merasiminde yalnız bırakmayan tüm dostlarına ayrı ayrı teşekkür ettiler.

 

blank