My-Nes Brunch & More hizmete girdi

blank

Adanalı Hacı Kıllı ve ortağı Denizlili Neslihan Ayhan tarafından My Airport Hotel içinde bulunan My-Nes Brunch & More adındaki kahvaltı salonu Stuttgart Havaalanına 1,5 km mesafede bulunan Leinfelden-Echterdingen’de Stuttgart Başkonsolosu M. Erkan Öner, STK temsilcileri, iş adamları ve seçkin davetlinin katılımıyla muhteşem bir açılış yapıldı.

 

blank

Mustafa Karaman
LEİNFELDEN-ECHTERDİNGEN – İlk once My Airport Service (MAS) ‘Benim Havaalanı Servisim’ ile iş dünyasına ilk adımı atan Adanalı Hacı Kıllı daha sonra My Airport Hotel (MAH) ‘Benim Havaalanı Otelim’ ve ardından da My Kebap Häusle ‘Benim Kebap Evim’i hizmete açmış şimdi de ortağı Denizlili Neslihan Ayhan ile birlikte My-Nes Brunch & More Benim Nes Kahvaltı ve daha fazlası’ adıyla işletmlerine bir kardeş şirket daha katıldı. Stuttgart yakınlarında bulunan Leinfelden-Echterdingen’nin Leinfelderstr. 33 numarada uzun ve yoğun çabalar sonucunda hizmete giren My-Nes Brunch & More’nin açılışına başta T.C. Stuttgart Başkonsolosu M. Erkan Öner olmak üzere STK temsilcileri, iş adamları, Türk ve Alman seçkin davetli katıldılar. Nes Band müzik grubu ise söyledikleri şarkılarla açılışa renk kattı.

 

 

blank
KURDALE VE PASTA KESİLDİ
Açılış öncesi yeni yer için işletmeci Hacı Kıllı ve ortağı Neslihan Ayhan’dan geniş bilgi alıp işletmeyi gezen Stuttgart Başkonsolosu Mehmet Erkan Öner, bilhassa açık hava bahçe kısmının yaz aylarında yeşillikler içinde yemek yemenin güzel ve havadar olacağını belirtti. Daha sonra kurdele kesimi için ön tarafa gelen Başkonsolos Öner, Türk işletmelerin her alanda artmasının memnun verici olduğunu ve işletmenin herkes için hayırlı olmasını dileyerek her iki ortağı da tebrik ederek kurdeleyi hep birlikte kestiler. Ardından da My-Nes Brunch & More’nin isminin üzerinde yer alan bir yaş pastayı da alkışlar eşliğinde hep birlikte kesmiş oldular. Davetliler daha sonra büyük özveri, özenle ve titizlikle hazırlanan bir çok kahvaltı ürününün yer aldığı yemeklerden tatma imkanı buldular. Açılışa katılanlar kahvaltılarını yaparken ve çay hile kahvelerini yudumlarken sohbet etme imkanı da buldular.

ATILIMLARA DEVAM
Muhteşem bir açılışla merhaba diyen ve yeni bir sektöre de el atan şirketin sahiplerinden Adanalı Hacı Kıllı, “Kahvaltılar artık bundan sonra ev kahvaltılarını aratmayacak olan My-Nes Brunch & More’de yenilecek. Şu an geldiğim nokta, hedeflerime ulaştığım nokta diyebilirim ama halen yapılacak birçok proje var. Biz bu atılımlarımızla gururluyuz ve mutluyuz” diyerek her zaman işini severek yaptığının altını çizdi. Her zaman yatırımlara açık olduğunu söyleyen iş adamı Kıllı, geldiği noktayı tırnakları ile kazıyarak geldiğini ve hiç bir işin küçümsenmemesi gerektiğini vurguladı.

DAMAK TADI
Damak tadını bilenlerin artık My-Nes Brunch & More’yi tercih edeceklerini söyleyen işletmenin ortağı Denizlili Neslihan Ayhan, “Sıcak ve güler yüzlü personel kadromuzla ve hijyenik bir ortamda gerçek ev kahvaltısı lezzeti ile müşterilerimize sunmanın gururunu yaşıyoruz. Klasik kahvaltıların yanı sıra diğer organik ürünlerle de tüm damak tadına hitap etmeyi planlıyoruz” diyerek çevrede ‘En iyisi olmak için’ yola çıktıklarını belirtti. Organik kahvaltı çeşitlerinin her damağa hitap edecek şekilde hazırlandığı My-Nes Brunch & More Kahvaltı Salonunda, sıcak çorba ve menemen çeşitleri müşterilerin vazgeçilmezi haline geleceğe benziyor ve şimdiden müşterilerini bekliyor. Açık büfe ‘Self Service’ olacak My-Nes Brunch & More’nin açık havada bahçesi ve de ayrıca geniş park alanı da var. Öte yandan açılış saaleri ise şöyle belirlendi Cuma ve Cumartesi günleri 10 ile 13 arası, Pazar günü de 10 ile 14 arası açık olacak.

 

 

İrtibat:
My-Nes Brunch & More
My Airport Hotel içinde
Leinfelderstr. 33, 70771 Leinfelden-Echterdingen
Rezervasyon için:
Telefon: 0178- 93 93 006
Açılış Saaleri:
Cuma ve Cumartesi günleri 10 ile 13 arası
Pazar günü ise 10 ile 14 arası