MYDENT dördüncü yıldızı taktı

 

CEVAT POLAT

DUİSBURG- Duisburg/ Marxloh, Oberhausen ve Leverkusen den sonra dördüncü şubesini de Duisburg’un  Rheinhausen semtinde hizmete sunan Mydent Dış kliniği güler yüzlü uzman kadrosuyla hızla büyümeye devam ediyor. 12 Mart 2018 tarihinde hizmete başlayan Rheinhausen Mydent Dış Kliniği 14 Nisan 2018 tarihinde resmi açılışını gerçekleştirdi.

Açılış Türkiye Cumhuriyeti Düsseldorf Başkonsolosluğunu temsilen Çalışma Ataşesi Fazıl Arslan, Duisburg Belediye Başkanı Erkan Kocalar, Duisburg  Belediye Meclisi Üyesi Sylvia Linne, UETD Duisburg  Bayram Köylü, Hikmet Yazıcı Ersoy Arık,  gibi siyaset ve iş dünyasının tanınmış simalarının iştiraki ile gerçekleşti. Yoğun bir katılımın olduğu açılış merasiminde davetliler My Dent Dış Kliniği Genel Müdürü Erol Güngör ve ekibi tarafından bina girişinde karşılandı.
Renkli geçen açılış törenin ardından klinik basın mensuplarına ve ziyaretçilere gezdirilip son model ekipmanlar tanıtıldı. On tedavi odası, 3D çekim yapan özel MR röntgen cihazları, çocuklar ve yetişkinler için ayrı bekleme odaları en yeni teknolojiyle donatılmış, modern bir dış kliniği açılışa katılanlardan tam not aldı.

Güngör: Profesyonel hizmet

Bölgedeki en büyük dış kliniği zinciri olan ve teknolojik anlamda öncü olan Mydent Dış Kliniği Genel Müdürü Erol Güngör açılışta yaptığı hoş geldiniz ve teşekkür konuşmasının ardından yaptığı açıklamada, kliniklerimize önemli yatırımlar yaptık. Kliniklerimize gelen hastalarımızın güler yüz ile karşılanıp, memnun ayrılması için uzman ve kaliteli ekip ile çalışıyoruz. Kalitemizden ödün vermeden Türkiye’deki dış hastaneleri ile rekabet edecek düzeydeyiz” dedi. Güngör ayrıca Almanya’daki yüksek maliyetler nedeniyle dış tedavilerini erteleyen hastalara Türkiye’ye gitmeden önce, mutlaka bir Mydent Dış kliniğine görünmelerini ve burada bir seçenek sunabileceklerini” ifade etti.

Ateşe Arslan başarı diledi

Çalışma Ataşesi Fazıl Arslan, davetten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken,” gezdik gördük, geniş ve ferah bir ortamda son derece modern ve bir klinik olmuş tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kocalar: Duisburg büyük bir potansiyel
Belediye Başkanı Erkan Kocalar ise, “Bugün Duisburg ve Rheinhausen semti için güzel bir gün. Duisburg’ta 163 değişik ulustan insan yaşıyor. Duisburg büyük bir potansiyel. Türkiye sağlık alanında önemli yatırımlar ile dünyada önemli seviyede.  Almanya’dan birçok insan bu gelişmelerden dolayı tedavi için Türkiye’yi tercih ediyor. Sağlık alanında yatırımları önemsiyoruz. Bununla birlikte böyle modern bir kliniğin Duisburg’ta bir Türk işletmeci tarafından açılması bize gurur veriyor. Tüm My Dent ekibini Erol Bey nezdinde tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: