NG Kütahya Seramik Pforzheim’da

Muzaffer Çetin-PFORZHEİM
Türkiye’nin tanınmış seramik markası ‘NG Kütahya Seramik’, Almanya’daki ikinci şubesini (FİVA) Pforzheim’da hizmete açtı. Tarkan Arslan ve Jochen Gleiser’in sahip olduğu FİVA seramik showroomu,  Pforzheim Wilferdinger höhe sanayi bölgesinde ünlü Hornbach yapı malzemeleri mağazasının karşısında. Mannheimer str 24 açılan NG Kütahya Seramik FİVA’nın açılışına; Antalya’da gelen Mimar Fatoş Tunç, Denizbank Karlsruhe şubesi müdiresi Nebahat Kaya, ünlü Fayans firması Codex yöneticisi Steffen Wille, Türk ve yabancı işadamının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Fantastik Fayans – Harika Fiyatlar:
Açılışta konuşan Fiva Pforzheim sahipleri Tarkan Arslan ve Jochen Gleiser, ”350 çeşit modeli bulunan NG Kütahya Seramik’in her beğeni ve zevke hitap eden en yeni koleksiyonlarının yer alacağı ve bunların yanı sıra çok geniş bir çeşitliliğe  sahip olan ‘Opal, Albatros, London ve Atlantis’ modelleri olan ürünlerimizi müşterilerimize sunacağımız, 300 metrekare satış yeri 200 metrekare depo toplam 500 metrekare büyüklüğünde, 20 metrelik geniş bir cepheye sahip mağazamızın vitrini özel olarak tasarlandı. Mağazamızda, 40 çeşit farklı değişik çeşit, boy ve renk paletinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile Pforzheim’lılara rahat ve keyifli bir alışveriş imkânı sunan showroom’da her beğeniye hitap edecek göz alıcı tasarımlar yer alıyor. 30×60, 40×40, 50×50, 60×120 ve  120×240 cm ebatlarıyla özelikle geniş mekanlar ve ofisler için tercih edilen ürünlerimizin 40 çeşit farklı model ve renkleri depomuzda mevcut. katalogdan beğenilen modellerimizde,  3 ile 4 hafta içinde teslim edebiliyoruz. Ziyaretçilerimiz, muazzam ürün çeşitliliği içerisinde kendi beğeni ve bütçelerine uygun ürünleri kolayca bulabilirler. Müşterilerimiz doğru ve yerinde seçim yapmaları ve fiyat karşılaştırmaları için bize uğramalarını tavsiye ediyoruz. Sloganımıza ‘Fantastik fayans – harika fiyatlar’.

FİVA doğayı kulanım alanıza taşıyor:
Açılışta konuşan Mimar Fatoş Tunç, Antalya’daki projelerimden edindiğim tecrübe NG Kütahya Seramiğin, diğer seramiklerden ayıran özeliği doğal olması ve kullanıldığı her ortama farklı bir ayrıntı, farklı bir hava katması. Her seramiğin kendine ait bir hikayesi olduğuna inanıyorum. Seramiği kullanırken, dokunurken bunları hissediyorsunuz ve bunuda karşı kişilere yansıtabiliyorsunuz. Kütahya seramik de bu özelik var. Ofisler, banyo ve mutfak gibi günlük kullanılan alanlarda, doğanın estetiğini yansıtan ahşap, taş ve mermer görünümlü seramiklerde farklı yansımalar bulabiliyorsunuz. Kulanım alanlarınıza döşenen Fiva seramikler  bir yerde doğayı evinize kulanım alanınıza taşıyor dedi. Açılışta konuklara Tarkan Arslan, mangalda pişirdiği sucuk, sosis ve hindi biftek ikramında bulundu.

Fiva Fliesen Pforzheim GmbH                                                                                             
Mannheimer Str. 24   75179 Pforzheim 

Tel: 07231/4294623                                               
Mobil: 0160/1494420 

fiva.pforzheim@web.de