ÖGER İLKOKULUNA ANLAMLI ZİYARET

 

Erdal Altuntaş

MANAVGAT Almanya’da başarı grafiği yüksek olan acentelerin temsilcileri Antalya’nın Manavgat ilçesinde’ki  Öger İlkokulu’nu ziyaret ederek okulun duvarlarını boyadılar.

 

Renkli dakikaların yaşandığı ziyarette Almanya’dan gelen basın mensupları da katıldılar. 1997 yılında sorumluluk projesi kapsamında Vural Öger tarafından annesi anısına yaptırılan okulda 700 öğrenci eğitim görüyor.

 

BÜYÜK ZENGİNLİK

Milli Eğitim Bakanlığı’na devredilen okulun Müdürü Saim Yiğen, çocukların normal eğitimlerinin yanısıra spor faaliyetlerini de desteklediklerini belirterek “Ziyaretinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Okulumuzda 700 öğrencimiz eğitim görüyor. Bizim için bugünün anlamı çok büyük. Sizlerin buraya gelip boyama işlemini üstlenmeniz ve bizimle birlikte uygulamanız öğrencilerimiz için büyük bir zenginlik oldu. Öğrencilerimizin değerlerini, kendisini tanıması ve kendisiyle barışık olması, evrensel değerler edinerek kendisini ve ülkesini başarı ile temsil edebilmesi için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz”dedi.

 

ÇOCUKLAR GELECEĞİMİZ

Öğrencilerin çevresine faydalı ve toplumda lider vasfı edinmiş bireyler olması gibi hedeflerini gerçekleştirmede kendi değerlerini tanımasının önemli olduğunun altını çizen Öger Tours Genel Müdürü Songül Göktaş-Rosati “Hem eğitimcilere hem öğrencilerimize yeni müfredat yılında başarılar diliyoruz. Türkiye ve Türk turizmi bizim için çok önemli. Çocuklar ise Türkiye’nin geleceği. Ve hep birlikte el ele verip geleceğimize sahip çıkacağız. Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımıza bu anlamlı ziyaret için yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

 

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: