Öldürdükten sonra çuvala koyup atmış:

Viyana’dan Türkiye’ye dönüş yapıp Samsun’a yerleşen ve kendisinden haftalardır haber alınamayan 35 yaşındaki Arzu Akgün her yerde aranıyordu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında da işlenen kayıp olayında Akgün’ün sevgilisi olduğu söylenen akrabası Muharrem Coşkun pişkin ve çelişkili ifadelerle dikkatleri üzerine çekmişti. Bugün evli ve iki çocuk babası Coşkun’dan Akgün’ü öldürüp ormanlık alana attığı itirafı geldi.

Samsun’un Atakum ilçesinde ikamet eden iki çocuk annesi Arzu Akgün’den, 17 Aralık’ta evden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamadı. Emniyete kayıp başvurusu yapan aile, 35 yaşındaki kızlarının bulunması için Müge Anlı’nın programına katılarak yardım istedi. Ailenin şüphelendiği tek isim kızlarının gönül ilişkisi yaşadığı evli ve iki çocuk babası Muharrem Coşkun’du. Programa bağlanan Coşkun, kendisine yöneltilen hiçbir suçlamayı kabul etmedi. Büyük bir soğukkanlılıkla şu ifadeleri kullandı: “Ben, Arzu’yu her zaman el üstünde tuttum. Korumak için de hep çaba gösterdim. En son Atakum’da görüştük sonra bir daha görmedim. Telefonunu ve bir flash bellek verip yanımdan ayrıldı”

blank

KAYIP KADININ TELEFONUNU 11 GÜN SAKLAMIŞ
Coşkun her programda çelişkili açıklamalarına yenisini ekledi. Sevgilisi Akgün’ün telefonunu kaybolmasının ardından 11 gün sonra polise teslim ettiğini söyleyen Coşkun’a Müge Anlı “Emniyete siz teslim etmemişsiniz, telefon sinyali takip edilerek gelip sizden alıyorlar” dedi. Coşkun bu sefer “Doğrudur, öyledir” şeklinde cevap vermek zorunda kaldı. Mahtulün aynı zamanda akrabası olan 6 buçuk yıllık erkek arkadaşı Coşkun şüpheleri üzerinden atmak için birbirinden farklı isimler ve olaylar dillendirdi. Arzu Akgün’ü kötü bir kadın gibi gösterdi.

blank

ÇUVALA KOYUP ATTIM
Muherrem Coşkun, emniyetteki çapraz sorgusunda cinayeti işlediğini itiraf etti. Aralarında kıskançlık yüzünden tartışma çıktığını söyleyen Coşkun “Arabadan indik, o sıra tartışmamız alevlendi. Ben de üzerimdeki tabancayla ateş ettim. Kaç el ateş ettiğimi bilmiyorum. Sonra yere düştü. Ben de panik oldum. Öldüğünden emin olunca da gurbetçilerin yazlıklarının olduğu alana çuvala koyup attım. Böyle olmasını istemezdim. Pişmanım” ifadesini kullandı.
Katil zanlısının anlattığı konumda arama yapan ekipler talihsiz kadının çürümüş cesediyle karşılaştı. Aygün’ün cesedi, otopsi yapılmak üzere Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, bu sabah acı haberi izleyicilerle paylaşan kızının şu sözleri programa damga vurdu: “Annem… Yine bir kadın cinayeti ama bu sefer benim annem!”

You cannot copy content of this page