ONUR ÖDÜLÜ BEY DÖNER’İN

Foto: MULNV NRW- Giulio Coscia-DÜSSELDORF

 

Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nde her yıl Tarım ve Çevre Bakanlığı tarafından gıda sektöründeki işletmelere verilen Eyalet Onur Ödülü’na bir kez daha kazanan Bey Döner GmbH’nın Yönetim Kurulu Başkanı Sayın: “Kaliteden taviz vermeden yolumuza devem edeceğiz” dedi.

 

Foto: MULNV NRW- Giulio Coscia-DÜSSELDORF

 

MURAT PEHLİVAN
DÜSSELDORF- Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’nde her yıl Tarım ve Çevre Bakanlığı tarafından gıda sektöründeki işletmelere verilen Eyalet Onur Ödülü, 2018 yılında da sahiplerini buldu. Kurulduğundan bu yana üretimden sunuma kadar kaliteden ödün vermeyen BEY GmbH bu yıl da Eyalet Gıda Onur Ödülü’ne layık görüldü.

 

Foto: MULNV NRW- Giulio Coscia-DÜSSELDORF

 

Tarım ve Çevre Bakanı Ursula Heinen-Esser düzenlenen törende BEY GmbH adına ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sayın’a takdim etti. Mustafa Sayın, BEY DÖNER’in ilk kez 2010 yılında aldığı KRV Eyaleti Gıda Onur Ödülü’ne tekrar layık görülmesini şu sözlerle değerlendirdi: “Ürün kalitemizin ve titiz çalışmalarımızın bakanlık tarafından da tescilleniyor olması elbette gurur verici, teşvik edici bir şey. “Sayın, Avrupa’nın önde gelen döner prodüksiyon kuruluşlarından biri olarak başarıyı tekrarlamanın zor ama bir o kadar da itici bir güç olduğunun da altını çizdi.

 

Kuzey Ren Vestfalya Tarım Bakanlığı, gıda sektöründe yer alıp da kurumsal bazda üstün çaba gösteren ve ürün kalitesinden ödün vermeyen şirketleri üstün başarılarından dolayı düzenli aralıklarla “Eyalet Onur Ödülü” ile ödüllendiriyor. BEY DÖNER Krefeld’te bulunan üretim tesislerinde yaprak, hindi, tavuk, kıyma, kuşbaşı, dana-hindi, hindi-tavuk gibi döner çeşitlerini üretiyor ve bunları kendine ait araç filosuyla Avrupa’ya dağıtıyor. BEY DÖNER yıllardır, alanında önder şirketlerden biri olarak yerini koruyor.