ÖZLEM ŞAHİN İLE GURUR DUYDUK

Almanya’nın Essen kentinde kendisine ait dünya şampiyonluk kemerini korumak için ringe çıkan Trabzonlu boksörümüz Asiye Özlem Şahin, muhteşem bir galibiyetle yeniden dünyanın en iyisi olduğunu ispatladı.

 

 

blank

ESSEN – 10 raunt boyunca Fransız rakibi Da Costa karşısında büyük mücadele veren sporcumuz muhteşem bir performans gösterdi. Antrenörü Sebastian Tialtik’in verdiği taktikleri harfiyen yerine getiren Şahin verdiği mücadele sonucu başarıyı elde etti. Sonuçtan memnun olduğunu belirten sporcumuz Şahin, ”Karşılaşmaya çok iyi hazırlandım. Zaman zaman zorlansam da müsabakadan galip ayrılmayı başardım. Bu başarımı tüm ülkeme armağan ediyorum. Bugüne kadar bu başarıda katkısı olan sponsorlarım başta GAZİ olmak üzere ERBAUT GmbH nin sahibi Dr. Erdal Osmancelebioglu ve bugün aramıza katılarak maçı izleyen Türkiye Cumhuriyeti Essen Başkonsolosumuz Sener Cebeci Beye, Uluslararası Kadınlar Forumu FIF e.V Başkanı Nilgün Şahin ve yöneticilerine teşekkür ederim.

 

blank

GURUR DUYDUK
Aldığı başarıdan dolayı Asiye Özlem Şahin’i tebrik eden Türkiye Cumhuriyeti Essen Başkonsolosu Şener Cebeci, “Başta Asiye Özlem Şahin olmak üzere bütün başarılı gençlerimizle gurur duyuyoruz” dedi.

DESTEĞE DEVAM
Asiye Özlem Şahin’in sponsorlarından olan ERBAUT GmbH’nın Sahibi Dr. Erdal Osmançelebioğlu ise, ”Asiye Özlem Şahin, ülkemizin olduğu kadar memleketimiz Trabzon’un da gururlarından biridir. Biz kendisini bugüne kadar destekledik ve bundan sonra da desteklemeye devam edeceğiz.

GÜÇLÜ KADINLARIN YANINDAYIZ
Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte maçı heyecanla izlediğini belirten FIF e.V başkanı Nilgün Şahin, ”Dernek olarak her zaman güçlü ve başarılı kadınların yanındayız” dedi.

 

blank