PARİS’TE SİMA COUTURE RÜZGARI ESECEK

 

Almanya’nın Duisburg şehrinde Beckstrs. 33 numarada hizmet veren Sime Couture moda da trend belirlemeye devam ediyor…

Murat Pehlivan/ DUİSBURG
Almanya’nın 2200 m2’lik alanlı mağazasından sonra Fransa’da da şube açan seçkin gelinlik mağazalarından Sima Couture 2019 koleksiyonunu modanın kalbi olan Paris’te düzenleyeceği defile ile görücüye çıkaracak.

 

DEFİLE 26 KASIM’DA
26 Kasım 2018 tarihinde dünyanın en seçkin otellerinden biri İstanbul, biri de Fransa’da olan Paris Shangri la Otel’inde düzenleyecekleri defilede, profesyonel mankenler ile gelinlik ve Haute Couture abiye tarzında 45 farklı modeli, moda severlerin beğenisine sunulacak. Mağaza sahibesi Silva Erkoç, yapmış olduğu açıklamada “Bu sene Sima Couture olarak Paris’te düzenleyecek olduğumuz defile bizim için çok önemli. Modanın kalbi olan bir şehir Paris’te herkesin gözü Sima Coture’un üzerinde.  Türkiye’den de ağırlayacağımız önemli misafirlerimiz olacak. Tamamen kendi tasarımlarımız ve tarzımızla Paris’te unutulmaz bir defile hedefliyoruz.” dedi.

DAMATLIKLARDA PODYUMDA OLACAK
Beyleri de unutmadıklarını söyleyen Silva Erkoç, “erkeklere özel damatlık ve takım elbiselerimizi de tanıtacağız. Türkiye’den gelecek olan moda sektörünün duayenlerini de bir araya getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

ÇITAYI YÜKSELTMEK ZORUNDAYDIK
Silva Erkoç,” Shangri la Otel de gerçekleştireceğimiz ve 120 seçkin davetlinin takıp edeceği defilede o görseli sağlamak, o olayı yaşayıp, yaşatmak istiyoruz. Dünyanın sayılı ve müze görünümüne sahip olan bu otel, daha önce de ciddi ve önemli  defilelere ev sahipliği yaptı. Ödün vermediğimiz kalitemizin de böyle bir yerde görücüye çıkması bizim için önemliydi. Yapmış olduğumuz defilelerde her sene çıtayı daha yukarı taşımaya çalışıyoruz.” İfadelerini kullandı.

WEDDİNG HAUS MAĞAZAMIZDAN TOPTAN SATIŞLARDA OLACAK
Ayrıca Düsseldorf’ta yeni şubelerinden de bahseden Silva Erkoç, Almanya’nın Düsseldorf şehrinde gelinlikçilerin yoğun olduğu bir cadde olan Stern str. 2’de bir toptancı mağazası açtık.  Daha büyük kitlelere ulaşma çabasındayız. Wedding Hause Düsseldorf’ta bulunan bu mağazamızda müşterilerine hizmet vermeye devam ediyoruz. 2018 yılında katılmış olduğumuz fuarlardan yoğun siparişler alıyoruz. Modellerimize çok yoğun bir ilgi var. Bunun içinde günden güne kapasitemizi genişletiyoruz. Daha önce de topatan sipariş taleplerine alt yapımızı da oluşturarak artık cevap vermeye başladık. Mağazalarımızdan, Almanya başta olmak üzere Avrupa ülkelerine de toptan satışlarımız olacak” diyerek moda severleri üç ayrı adreslerde olan mağazalarına davet etti.