PRENSES büyümeye devam ediyor

blank

blank

 

Murat Pehlivan/ Essen
ESSEN – Almanya’nın Essen şehrinde uzun yıllardır hizmet veren Prenses Küchen, Altendorferstr. 480 adresindeki yeni binasına mutfak ürünleri yelpazesine Konfor Mobilya ürünleri de katarak taşındı. Mağaza, 1 Aralık 2018 Cumartesi gününden itibaren müşterilerin hizmetine açılacak. Prenses Küchen ve Prenses Möbel’in yeni binası, özel davetlilerin katılımıyla ve dualarla açıldı. Essen Merkez Camisi Din Görevlisi Yunus Akman’ın okuduğu duayla mağazanın açılış kurdelesi kesildi. Açılış kurdelesini Prenses Küchen& Mobel’in Sahibi Enes Özcan, Babası Şerif Özcan, Dedesi Mehmet Özcan, Konfor Mobilya Sorumlusu Celil Yalçın ve mağaza satış müdürü Peter Hoppe ile birlikte kesti. Davette genç iş adamlarının yakın dostlarının yanı sıra bölgenin tanınmış iş adamalarından Yüksel Dükan, ses sanatçısı Kadir Şahin, organizatör Bülent Alkan, televizyon yapımcısı Mehmet Baş gibi iş ve sanat camiasından tanıdık simalarda yer aldı.

 

 

blank

ÜRÜNLER GÖZ KAMAŞTIRIYOR
İki kattan oluşan mobilya mağazasının üst katında birbirinden kaliteli ve göz kamaştıran mutfak ürünleri yer alırken, alt katta da bazalar başta olmak üzere yatak odası takımları, yemek odaları ve koltuk takımları gibi her türlü ev ihtiyacı mobilya ürünleri de alıcılarını bekliyor. Açılışta basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Enes Özcan ve Celil Yalçın” Bin metrekare alan üzerinde olan mağazamızda, bir ev kurmak için gerekli olan hem mutfak hem de koltuk, yatak, yemek odası gibi ürünlerimiz bulunuyor.

 

blank

 

Mutfak ürünleri, elektrikli aletler tamamen Almanya’dan ve bilinen Nobilya, Miele, Bosch Siemens gibi ünlü markalardan oluşuyor” dedi. Konfor Mobilya Sorumlu Müdürü Celil Yalçın ise, ürünlerimiz Konfor Mobilya’dan geliyor. Kalitesi belli olan bir marka. Hedefimiz Prenses Küchen markası ile birlikte özellikle evlenecek çiftlere tüm hizmeti paket altında sunmak” dedi.

 

blank

 

 

Özcan ve Yalçın “Ayrıca satılan ürünlerin nakliyat ve montajı da şirketimiz tarafından yapılacaktır. Sıfır faizle beş yıl süreli taksit imkânı sunuyoruz. İki yıl garantili olan ürünlerimizde isteğe bağlı olarak garantiyi uzatılabiliyoruz” dediler. Açılış ‘ta Mağaza sahibi Enes Özcan pastayı elleri ile kestikten sonra önce eşine ardından da misafirlere ikram etti.

 

 

 

 

 

blank

 

 

blank

 

 

 

 

ÜRÜNLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLA…

https://www.prenses-kuechen.de/

TEL:  0201 / 6169 – 9596
hoppe@prenses-kuechen.de