PRENSES KÜCHEN & MÖBEL 6 YAŞINDA

 

Murat Ali Blach – Essen

Almanya’nın KRV eyaleti Essen şehrinde bulunan ve işletmeciliğini Enes Özcan’ın yapmış olduğu Prenses Mutfak ve Mobilya mağazası kuruluşunun 6. yılını kutladı.  Şölen havasında geçen kutlamaya T.C. Essen Başkonsolosluğu, Muavin Konsolosu Efsane Tatar iştirak ederken, Türkiye’den “Çocuklar Duymasın” dizisindeki rolleri ile insanların beğenisini kazanan Çaycı Hüseyin (Alparslan Özmol), Fısfıs İsmail (Süleyman Yağcı) ve Almanya’ya yerleşen oryantal dans sanatının güzide isimlerinden, şimdilerin başarılı iş kadını Asena da katıldılar.

 

Altendorfer Str. 480, 45355 – Essen adresinde 1500 m² alanda, mutfak, yatak odası ve oturma grupları olmak üzere üç ayrı bölümde hizmet veren Prenses Küchen & Möbel altı yıl önce henüz 26 yaşında iken, üç çalışan ile ve sadece mutfak alanında hizmet vermek üzere sektöre adım atan genç iş insanı Enes Özcan, pandemiye rağmen ayakta durmanın ve büyümenin haklı gururunu yaşıyor.


Kutlamada kendisini ziyaret ettiğimiz Özcan, duygularını bizimle şu şekilde paylaştı: “Altı yıl önce eski adresimizde alan olarak çok daha küçük bir mekânda sadece mutfak işi ile başladık. Dört yıl önce bu adresimize taşındık. Burada oturma gurubu, yemek odası takımları, yatak odası takımları gibi ürünleri satış ağımıza dahil ettik. İki yıl önce de yanımızdaki mağazayı alarak satış alanımızı 1500 m² ye çıkardık. Mağazamızı ilk açtığımızda üç kişiydik; bugün 20’ye yakın kişi bu mağazadan evinin rızkını kazanıyorlar. Allah’a ne kadar şükretsek az.”

 


Prenses Küchen & Möbel altı yıllık süre içinde müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli ürünler, zamanında teslimat, ücretsiz kurulum ve sonrasında teknik servis imkanları sayesinde sektörde güvenilen ve tercih edilen bir marka olmayı başardı. İşletmeci Enes Özcan bir de müjde vererek, “Kuruluşumuzun 6. yılına özel kampanyalar hazırladık. Türkiye’nin ve Almanya’nın güvenilir ve kalite markalarını en uygun fiyatlarla ve ödeme koşulları ile müşterilerimize sunacağız.” dedi.

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/PrensesKuechen/photos/5163729377025798