PRENSES KÜCHEN&PRENSES MOBİLYADAN 5. YILDA ÖZEL KAMPANYALAR

blank

Almanya’nın Essen kentinde bulunan Mobilya sektörünün öncü isimlerinden Prenses Küchen&Prenses Mobilya 5. yılını Altendorfer Straße 480, 45355 Essen adresinde mağaza çalışanları ile pasta keserek kutladı.

Beş yıl önce henüz 26 yaşında iken üç çalışan ile ve sadece mutfak hizmeti ile sektöre adım atan genç iş insanı Enes Özcan, ayakta durmanın ve büyümenin haklı gururunu yaşıyor.

Mağazada kendisini ziyaret ettiğimiz Özcan, duygularını bizimle şu şekilde paylaştı :
” Beş yıl önce eski adresimizde alan olarak çok daha küçük bir mekanda sadece mutfak işi başladık. Üç yıl önce bu adresimize taşındık. Burada oturma gurubu, yemek odası takımları, yatak odası takımları gibi ürünleri satış ağımıza dahil ettik. Geçen yıl da yanımızdaki mağazayı alarak satış alanımız 1500 m2′ ye çıkardık. Satış alanımız mağazanın üst kısmı mutfak satışı, alt kat oturma gurupları ve yemek odası takımları, yan taraf ise yatak odası gruplarından oluşan üç ayrı bölüm halinde. Başladığımızda üç kişiydik. Bugün 18 kişi bu mağazadan evinin rızkını kazanıyor. Allah’a ne kadar şükretsek az.

 

 

blank

19 HAZİRAN’DA ÖZEL İNDİRİM BAŞLIYOR

Özcan, “19 Haziran’ da resmi kutlamayı yapacağımız mağazamızda 5. Yıla özel ay sonuna kadar önemli indirim aksiyonları yapacağız. O gün mağazamızda alan olarak belirlenen Kovid-19 kuralları dahilinde 70-75 kişi gibi önemli sayıda kişiyi ağırlayabileceğiz. O günden ay sonuna kadar çok ciddi indirimlerimiz olacak. Satış ağzımızda bulunan ürünlere ihtiyaç duyanları mağazamızı ziyaret etmelerini tesviye ederim.

Essen ve çevrene 50 km’ ye kadar nakliye ve montajı ücretsiz gerçekleştiriyoruz. 60 aya kadar faizsiz ödeme imkanı sunuyoruz. Mutfaklarda beş yıl, elektronik eşyalara iki yıl garanti veriyoruz. Diğer ürünlerden yine iki yıl garanti mevcut.

 

 

blank

HEDEF UĞURLU SAYI DÖRT

Tecrübe ile yaptığımız hatalardan ders çıkarıp telafi ederek, güzel yaptığımız hizmetleri de hep bir adım öteye taşımaya gayret ediyoruz. Mutfak sektöründe Nobilia gibi güçlü şirket ile, elektronik eşyada Miele, Siemens, Bosch gibi çok önemli firmaların olduğu isimler ile çalışıyoruz. Mobilyada ise bir marka olan Bursa-İnegöl ve Kırklareli’ nden Vize Mobilya ile çalışıyoruz. Hedefimize henüz yüzde yüz varmış değiliz. Hedefimiz ( gülerek) eşimin uğurlu sayısı olan 4 mağaza. Ondan fazlasını açmayacağız. Zaten önemli olan çok fazla mağazadan ziyade ayakta durmak. Büyümeye devam edeceğiz. Her ne kadar salgın hedefimizi ötelese de ikinci mağazamızı bu yıl sonuna kadar kesinlikle Dortmund veya Hagen’ da açacağız. 3. Mağazamızı da Duisburg’ ta Moers, Kampflinfort gibi şehirlere de hizmet edebilecek bir bölgede açmayı planlıyoruz. Dördüncü yer için henüz bir şehir planı yok. O da sürpriz olsun” açıklamasını yaptı.

 

blank