“Prenses” yeni sarayına taşındı

 

Murat Pehlivan/Murat Ali Blach
ESSEN – 2016 yılından buyana mutfak ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren, işletmeciliğini genç iş insanı Enes Özcan’ın yaptığı Prenses Küchen & Möbel Wolfsbankring 7, 45355 Essen-Borbeck’de 3 bin metrekarelik, 2 katlı yeni mağazasına taşındı. Görkemli bir törenle yapılan açılış törenine T.C. Essen Başkonsolosu Taylan Özgür Aydın katıldı ve açılış kurdelesini genç iş insanı Enes Özcan’la birlikte kestiler.

 

 

Kurdele kesimi öncesin Başkonsolos Aydın yaptığı konuşmada “Bölgemizin önde gelen iş adamlarından Enes Bey ve eşinin bu güzel açılış davetine katılmaktan memnuniyet duyuyoruz. Görev bölgemiz Essen’de böyle iştiraklerin çoğalması, gelişmesi, büyümesi bizleri de gururlandırıyor, onurlandırıyor. Kendilerini çok büyük yerlerde, çok daha ileri mevkilerde görmek isteriz.

 

 

 

 

Bu vesile ile bu açılışın Essen’e, hepimize ve buradaki vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum, tebrik ediyorum” dedi. Sonrasında Salâvat getirilerek kurdele kesildi, dualar okundu. Sonrasında Özcan, Başkonsolos Aydın’a mağazayı gezdirerek, ürünler hakkında bilgi verdi.

 

BURASI BİZİM ŞAMPİYONLAR LİGİMİZ
İş insanı Özcan ile yaptığımız mülâkatta yeni mağaza için “Burayı hazırlamamız 6 ay sürdü. Geçmişteki eksiklerimizi ve müşteri yorumlarını değerlendirdik ve en iyisini yapmaya gayret ettik. Burası bizim Şampiyonlar Ligi’miz. Öncelikle müşteri memnuniyetini düşündük. Personel sayımızı 12’den 25’e çıkardık. Mutfak bölümünde Almanya’nın en kaliteli markaları ile çalışıyoruz. Mobilya bölümünde Türkiye’den Konfor Mobilya ile anlaştık ve Almanya’da tek yetkili satıcısı olduk.

 

Önceki yerimizde sorun olan park yeri sıkıntısını çözdük. Burada 70 araç için park yerimiz var. Ayrıca ürün yelpazemize züccaciye ürünlerini ekledik. Müşterilerimiz mağazamıza geldiklerinde mutfağını, oturma grubunu, yatak odasını, yemek odasını kısaca bir evde lazım olan her şeyi alabilecek ve hiçbir yerde olmayan 60 aya varan sıfır faiz ile taksitlendirip, ödemesini yapabilecek. Ayrıca açılışa özel bir süreliğine baza takımlarında 599,-€, oturma gruplarında 999,-€ gibi kampanya fiyatlarımız olacak” ifadelerinde bulundu.