RE/MAX Elite Group ile ev alıp-satmak daha kolay

Kaliteli, profesyonel, güçlü, paylaşımcı bir ekip ve yönetim kadrosuyla, RE/MAX Elite Group – Stuttgart-Feuerbach’ta hizmet vermeye başladı. Artık ev alıp satmak çok kolay..

blank
Mustafa Karaman
STUTTGART- RE/MAX olarak 7900’den fazla ofisi ve dünya çapında yaklaşık 123 bin emlakçısı ile 100’den fazla ülkede temsil edilmekte. Hatta RE/MAX 1997’den beri Türkiye’de faaliyet göstermekte ve şu an emlak sektörünün RE/MAX olarak Türkiye’de 1 numarası durumunda. Sizin de yakinen tanıdığınız RE/MAX artık Elite Group – Stuttgart-Feuerbach temsilciliği olarak kaliteli, profesyonel, genç, güçlü, paylaşımcı, dinamik bir ekip ve yönetim kadrosu ile Stuttgarter Str. 41 numarada hizmetinizde. Dünyanın en tanınmış emlak ofisi RE/MAX Almanya’da ilk kez modern dizayn edilmiş elit Emlak salonu (Immobilien-Lounge) RE/MAX Elite Group tarafından hizmete açıldı. RE/MAX Elite Group Genel Müdürü Marcel Rumold ve Ofis Müdürü Günel İbraim tarafından şirketinin bünyesinde akademisyenler ve IHK sertifikalı profesyonel çalışanlarına verilen eğitimlerle, sonuç odaklı yaklaşımlarıyla devamlı başarıda bir çıta daha yükseltiyorlar

blank

İŞİN EHLİ
25 senenin üzerinde gayrimenkul sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti verilmesi konusundaki potansiyeli değerlendirerek bu alana yatırım yapmaya karar vermiş ve sektörün lideri RE/MAX markası altında Elite Group olarak Günel İbraim ve Marcel Rumold yönetiminde sektörlerinde söz sahibi profesyonel ve genç bir dinamik ekibi olan Antonio Garofoli, Yunus Emre Yalçın, Emal Bachtari, Noureddine El Otmani, Khalil-Arrahman Idkhafif, Cağlar Akar ve Dieter Heimerdinger ile mülkiyetinizin mevcut değerini öğrenin. Uzman kadrosu ile RE/MAX Elite Group- Stuttgart-Feuerbach yeni ofisleri ile çok kısa süre içinde inşaat sektörüne yakınlığı nedeni ile Stuttgart’ın çeşitli bölgelerinde konut projelerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini üstlenmiş ve başarıyla gerçekleştirmiş durumdalar. Hatta ofislerinde örneğin Almanca, Türkçe, İngilizce, İtalyanca, Makedonca, Sırpça, Hırvatça, Fas, Afgan ve daha fazla sayamadığımız bir çok dillerde danışmanlık yapılıyor.

blank

GÜVENEBİLECEĞİNİZ ADRES
Stuttgart ve çevresindeki müşterilerine de cazip fırsatlar sunacak olan RE/MAX Elite Group Stuttgart-Feuerbach da gayrimenkul pazarlama, kiralama , expertiz ve danışmanlık konusunda profesyonel hizmetler vermekten büyük mutluluk duyacaklarını söyleyen Günel İbraim ve Marcel Rumold, “Biz büyük bir aileyiz. Bizde ilk önce güven başta gelir. Misyonumuzu yerine getirmek ve vizyonumuza ulaşmak için değerlerimize bağlı kalarak müşteri memnuniyeti bizde birinci sırada yer almakta. Faaliyetlerimizin tamamında sorumluluk bilinci çerçevesinde ahlaki değerlerimize uygun şekilde davranmak, müşterilerimizin kişiliğine ve haklarına saygılı olmak, eşit ve adaletli davranmak, müşteri odaklı çalışmayı esas alarak müşterilerimizden gelen geri bildirimlerin tamamına çözümcü yaklaşarak bu bildirimleri müşteri memnuniyetine dönüştürmek için kullanmak bizim başlıca prensibimizdir. İşimiz Gayrimenkul uzmanlığımızdan faydalanın, doğru karar verin“ dediler.

DESTEK ŞART
RE/MAX Elite Group Stuttgart-Feuerbach uzman ve dinamik genç danışman kadrosu sayesinde, gayrimenkulleriniz için en hızlı ve değerinde çözümlerle size destek olmayı bekliyor. Ev mi satmak veya almak istiyorsunuz? Kiralamak veya kiraya mı vermek istiyorsunuz? İşte size fırsat! RE/MAX Elite Group Stuttgart-Feuerbach’ta hizmet olarak gayrimenkul ve arazi alım, satımı ve kiralama, gayrimenkul değerleme, proje danışmanlığı ve gayrimenkul danışmanlığı ile proje geliştirmelerinin yanı sıra yeni inşaat ve eski inşaat ile tadilat hizmetleri verilmekte.
Sen o evi hayal et, gerisi RE/MAX Elite Group Stuttgart-Feuerbach da! Siz de bir ev veya gayrimenkul almak, satmak ve kiralamak istiyorsanız RE/MAX Elite Group Stuttgart-Feuerbach size bir telefon kadar yakın. Alo demeniz yeterli.

RE/MAX Elite Group Stuttgart-Feuerbach
M&M Real Estate GmbH
Stuttgarter Straße 41
70469 Stuttgart
Telefon: +49 (0)711 20 70 35 7-0
Fax: +49 (0)711 20 70 35 7-9
Email: antonio.garofoli@remax.de
www.remax.de