Rüsselsheimer Volksbank: Altı ödülün gururu

Rüsselsheimer Volksbank çalışanları, yaptıkları başarılı işlerle tecrübelerini artırarak zirveye çıkarttılar. Banka yönetimi de başarılarından dolayı çalışanları tebrik ederek daha çok başarı için teşvik etti.

RÜSSELSHEIM – Geçtiğimiz birkaç ay içinde Rüsselsheimer Volksbank çok sayıda kalite ödülüne layık görüldü. Banka “Focus Money” ve “Gesellschaft für Qualitätsprüfung” tarafından yapılan testlerde mükemmel sonuçlar elde etti. Kurumsal Müşteriler başkanı Mark Gohmert: “Çeşitli test uzmanları tarafından hem özel hem de ticari, firma sahibi müşterilerde Rüsselsheim’daki en iyi banka olarak değerlendirildiğimiz için bankamız yönetimi ve çalışanlarımızla beraber hepimiz gurur duyduk.” dedi. Özel Müşteriler bölümü başkanı meslektaşı Carsten Heidebrink konuyla ilgili olarak: “Ödüller bizim için çok değerli çünkü bunlar test süresince sunulan hizmetten memnun olan müşterilerin vardıkları kararın sonucudur. Bu başarılar sözde değil özde sunulan, gerçek hizmetlerin sonucudur” dedi.

Yönetim kurulu üyesi Josef Paul, Rüsselsheimer Volksbank’ın başarılarının ardında iyi yetişmiş personelin müşteri memnuniyetini esas alan değerli çalışmalarının oduğunu ifade ederek: “Bir ortaklık bankası olarak, üyelerimizin desteği, yaptığımız çalışmaların merkezinde yer alır. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın çoğu üyemizdir. Tezgahın hangi tarafında olduğumuza bakılmaksızın, bu topluluğun bir parçasıyız. Bu durum, motivasyon ve yüksek sorumluluk duygusunu da beraberinde getirmektedir” dedi.

Özel Müşteriler bölümü başkanı Heidebrink ve Kurumsal Müşteriler başkanı Gohmert ortak beyanatta bulunarak: “Yapılan testlerde başarılı sonuç almanın güzel olduğunu ve mutluluk verici olduğunu söylemeye gerek yok. Ancak bu önemli başarılar yalnızca derin bir inancın ifadesidir. Rüsselsheimer Volksbank’ın tanıtım görevini her gün mümkün olan en iyi şekilde karşılayarak bunun üzerinde çalışmaya devam edeceğiz ve daha çok dikkat edeceğiz” dediler.
Yönetim kurulu üyesi Josef Paul da: “Bir ortaklık bankası olarak bizi farklı kılan şey şudur: Bankacılık çalışmalarımızı, çalışmalarımızın süreçlerini ve müşterilerimize tekliflerimizi, fon sağlama çalışmalarımızla en iyi şekilde uyumlu hale getirebilmemizdir. Bunun için çalışmalarımızı düzenli olarak gözden geçiriyoruz. Çünkü bankamızın itibarı bizim için her şeyden önemlidir. Çünkü en değerli, en yüksek başarımız şirketimizin adındaki ‘eG’ dir” dedi.