Safir Juwelier Wiesbaden’de açıldı

Yoğunlukla Türk işyerlerinin bulunduğu ve çevrede Türk caddesi olarak bilinen Wiesbaden’deki Wellritz Str. 36 numarada hizmete giren Safir Juweiler, düğün sezonunun başladığı bu günlerde takı sektörünün farklı, zevkli, özgün tasarımlı ve modern çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

 

WIESBADEN – Türk iş yerleri arasında önemli bir yere sahip olan Kuyumculuk sektöründe zincirin son halkası olarak Wiesbaden Wellritz Str. 36 numarada Safir Juwelier müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kalabalık bir davetli topluluğunun eşliğinde açılan Safir Juwelier, sunduğu zengin çeşit ve estetik tasarımlı takı ve saat çeşitleri ile müşterilerin dikkatini çekmeyi başardı. Açılışa mahsus özel indirim kampanyaları ise müşterilerin ayrıca memnuniyetine sebep oldu. Açılışa Wiesbaden ve çevresindeki sivil topluk kuruluşu temsilcileri, birçok iş insanı ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı. Dualarla yapılan açılışta kordelayı iş yeri sahipleri kesti. İkramların yapıldığı açılışta bölgedeki esnaflar tebrik ve başarı dileklerini ilettiler.

 

 

Her zevke hitap eden takılar
Safir Juwelier sahiplerinden Abdussamet Erdem’in verdiği bilgide, “Safir Juwelier mağazamızı açmak için hiçbir fedakarlıktan kaçmadık. Her şeyin en güzel olması için bütün imkanlarımızı sonuna kadar kullandık. Mağazamızda her zevke hitap eden, estetik ve modern takı çeşitlerini en uygun şartlarda müşterilerimize sunuyoruz. Düğün yapacak aileler Safir Juwelier’e gelmeden son kararını vermesinler. Hediyelik takılarımızla müşterilerimizin hizmetindeyiz” dedi.
Safir Juwelier, zengin pırlanta çeşitleri, farklı alyans kolleksiyonu, 14 ve 22 ayar altın takı ürünleri ve kişiye özel siparişleriyle haftanın 6 günü müşterilerine hizmet sunuyor. Modern görüntüsü ve şık dizaynı ile, bir müşteri çekim merkezi olan mağazada her türlü altın tamiri ve altın alımı hizmetleri de veriliyor.