SONBAHARDA İLKBAHAR COŞKUSU YAŞATACAKLAR

Cevat Polat
CASTROP RAUXEL-  Almanya’da Multi yaz festivali gibi birçok başarılı organizasyonlara imza atan Kazel Events, sonbaharın son günleri yaşanırken, Liman Müzik ile birlikte yapacakları organizasyon ve getirecekleri sanatçılar ile Castrop-Rauxel şehrinde adeta ilkbahar havası yaşatacaklar. Europa Halle ve çevresindeki alanda üç gün sürecek ve Türkiye’nin ünlü sanatçılarının katılacağı etkinlikte ayrıca sürpriz sanatçı ve DJ’lerde sahne alacak. Danışmanlığını yapan deneyimli organizasyon şirketi Kazel Events, konser düzenleme alanında Almanya’nın çok önemli konser organizatörleri olarak bilinen Liman Müzik şirketi ortaklarından Şenol Öztekin ve İbrahim Özdemir isimleri ile birlikte yapacakları organizasyon da amaç Avrupa’da yaşayan Türk toplumunu Türkiye’de ki ünlü sanatçılar ile buluşturmak.

2019 YILINDA SEKİZ ORGANİZASYON YAPILACAK
Hasan Hüseyin Kazel, sağ kolum dediği,22 yaşındaki genç üniversiteli vizyon sahibi, Hamza Erdoğan ile son organizasyonlarda başarılı işlere imza attıklarını ifade ederken, “2019 yılı içerisinde multi yaz festivali, multi zeruş, multi ramazan gibi toplamda sekiz organizasyon yapacağız.  Artık bu organizasyonların sorumluluğunu gençlerın önünü açma adına veliahdım olarak gördüğüm Hamza Erdoğan’a devrediyorum “diyerek başladığı konuşmasında programın içeriği ile ilgili bilgileri paylaştı.

ALEYNA TİLKİ, BENGÜ VE OĞUZHAN KOÇ HAYRANLARI İLE BULUŞACAK
Kazel yaptığı etkinliğin yol haritası ve içeriği konusunda alanda yer alacak esnafları bilgilendirirken, gelecek önemli sanatçıların isimlerini paylaştı. 16-17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte sırası ile Oğuzhan Koç, Aleyna Tilki ve Bengü sahne alacak diyen Hasan Hüseyin Kazel,”ayrıca sürpriz sanatçılar ve DJ’lerde gün içerisinde sahne alıp etkinlik alanını şenlendirecekler” dedi

DIŞARIDA DEV ÇADIRLAR, ÜCRETSİZ PARK ALANLARI
Organizasyon Şirketi Sahibi Hasan Hüseyin Kazel, 3 bin metrekarelik alan içerisinde kurulacak ve birbirine bitişik üç dev çadırlar ile olası yağmur ve soğuk havadan korunma önlemlerini aldıklarının altını çizerken, ortadaki çadırda esnaflar yanlarında ise oturma ve yemek alanları olacak olacak. Kazel 600’u kapalı olmak üzere yaklaşık 4 bine kadar da ücretsiz park imkânı olacağını ifade etti.

İÇKİSİZ ORTAM, HELAL KONSEPT, HER KESEYE UYGUN BİLETLER
Kazel yaptığı açıklamanın devamında Europa Hallede konserlerin düzenleneceğinin altını çizerken, “konserler için salona giriş akşam saat 19:00, sanatçıların ise sahneye çıkışını ise 20:00 olarak belirledik. Tabi konser öncesi ve sonrası da sürpriz isimler sahne alacak. Ama yeme-içmenin ve alışveriş stantlarının da olacağı etkinlik alanı açılış ve kapanış saatleri ise 14:00-02:00 saatleri olarak belirledik”dedi. Kazel, yeme-içmenin ve özel park yerleri dahil olacak VİP biletlerinin 79.90, Sahne önünün 24.90 ve tribünlerin 19.90’dan satılacağını, her keseye hitap edeceğini belirtti.

KONSER SAATLERİNDE ORGANİZASYON LİMAN MÜZİKTE
Europa Halle “içerisinde sorumluluğu biz alacağız”diyerek konuşmaya başlayan Liman Müzik organizatörlerinden Şenol Öztekin, bu derecede ki önemli konserler ciddiyet ve profesyonellik isteyen organizasyonlardır. Biz yılda yaklaşık 20 ila 30 arası konser düzenliyoruz. Yapacağımız iş birliği doğrultusunda Kazel Events’in üstündeki konserlerin yükünü alacağız. Salona giriş ve sahne düzeni ben ve sahneci ve teknisyen arkadaşım İbrahim Özdemir’in organizasyonunda olacak”dedi.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: