Stuttgart’ta AK Parti standına büyük ilgi

Stuttgart Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafında Stuttgart-Feuerbach’ta Türk işletmelerinin bulunduğu Mauser sokakta açtığı tanıtım standı vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

Mustafa Karaman
STUTTGART- AK Parti Stuttgart Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafında Stuttgart-Feuerbach’ta Türk sokağı diye de bilinen Mauser Sokak’ta burada konuşlandırılan çadırdaki stantta AK Parti’nin seçim beyannamesi, vaatleri ve çalışmaları seçmenlere anlatılıyor, tanıtım broşürleri vasıtasıyla da yazılı olarak takdim ediliyor. Ayrıca standı ziyaret edenlere çeşitli hediyeler de verilirken çocuklar için de AK Parti şapkası ve balonları dağıtıldı. Günün hemen her saatinde büyük ilgi gören standı, zaman zaman AK Parti Stuttgart Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) üyeleri ziyaret ederek seçmenle yüz yüze konuşma imkanı elde ediyor.

BİRLİKTE GÜÇLÜ TÜRKİYE’YE
Birlik, bereket ve bolluk için vakit Türkiye vakti diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajlarını gurbetçilere iletmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen AK Parti Stuttgart Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkan Yardımcısı İsmet Talak, standa ilginin büyük olması sevindirici olduğunu söyledi. Kendilerinin güçlü meclis, güçlü hükümet ve güçlü Türkiye için hizmet ettiklerini vurgulayan ve ilginin sevindirici olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı Talak, “Yaparsa yine AK Parti yapar. Biz vaad ettiklerimizi Allah’ın izniyle hep yaptık. Partimize yoğun bir ilgi var. Buradaki çalışmamızda AK Partili gençler hummalı bir çalışma yapıyorlar. Onlara buradan teşekkür ediyorum”

TEBRİKLER GENÇLER
Geleceğe, aydınlığa ve hedefimiz olan 2023’e Cumhurbaşkanımız önderliğinde, onun yolunda ilerliyoruz diyen AK Parti Stuttgart Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) üyesi ve Gençlik Kolları Bölge Başkanı Burak Şahin, “Yaptığımız çalışmalar doğrultusunda ülkemizin, gençliğimizin daha farklı, daha güzel noktalara geleceğine inanıyorum. Genç kardeşlerimiz ile birlikte seçim çalışmalarımızı ve birçok faaliyetlerimizi tüm hızıyla sürdürüyoruz” dedi. Gençler olarak AK Parti’ye büyük güven duygusu olduğuna dikkat çeken Şahin, “Bilhassa gençlerimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ile partimize büyük sevgi ve ilgi gösteriyorlar. O yüzden bugün bu konuda çok şanslıyız. Bu yolda hizmet eden tüm gençlerimizi tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın

error: