Tarkan Stuttgart’ı salladı

“fizy Tarkan Konserleri” turnesinin ikinci ayağında Stuttgart’ta Megastar Tarkan rüzgarı esti. Elitevents Stuttgart ve Hollanda’dan Şahmeran Entertainment ortak organizasyonu ile Stuttgart’ın en büyük salonu Schleyerhalle’de hayranları ile buluşan Tarkan muhteşem bir konsere imza attı.

Mustafa Karaman
STUTTGART- Elitevents Stuttgart ve Hollanda’dan Şahmeran Entertainment ortak organizasyonu ile Stuttgart’a gelen Megastar Tarkan, “fizy Tarkan Konserleri” Avrupa turnesi maratonunun ikinci konserini Stuttgart’ta gerçekleştirdi. Son olarak 2011 yılında Stuttgart’ta gelen Megastar Tarkan, sekiz konserlik maratonun ikinci gecesinde de temposu yüksek ve coşkulu bir konsere imza attı. Tüm biletleri tükenen konserde Tarkan’ı izlemek için binlerce seveni Hanns-Martin-Schleyer-Halle’ye akın etti.

MUHETŞEM PERFORMANS
Dünya’nın ve Türk pop müziğin en büyük starların biri olarak kabul edilen Megastar Tarkan’ın 7 yıl aradan sonra çıkardığı “10” albümündeki şarkıların yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen efsane şarkılarını da seslendirdi. Muhteşem dans performansıyla göz doldurduran Megastar’a salonu dolduran binlerce seveni hep bir ağızdan eşlik etti. Muhteşem sahne ışık efekleri ile Megastar, ’10’da yer alan ‘Beni Çok Sev’, ‘Her Şey Fani’, ‘Çok Ağladım’, ‘Bal Küpü’ gibi şarkılarının yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen ‘Yolla’, ‘Dudu’, ‘Kış Güneşi’, ‘Hüp’, ‘Ölürüm Sana’, ‘Kuzu Kuzu’ ve ‘Öp’ gibi çok sevilen şarkılarını da seslendirerek salonu dolduran hayranlarını mest etti. Ayrıca oturarak söylediği slov parçaları ile de göz doldurdu.

STUTTGART’I ÖZLEDİM
Zaman zaman konser arasında seyircilere seslenen Tarkan, yeni albümüyle ve Stuttgart ile ilgili de şunları söyledi: “Yeni albümümü, yeni şarkılarımı sevdiğinize ne kadar mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Stuttgart’ı özlemişim. Yıllar oldu sizinle buluşmuyalı. Sizleri çok seviyorum” dedi. Tarkan sahnede arada bir de latife yyaparak seyirci ile diyalog kurdu ve büyük istek üzerine havlularını seyirciye attı.

TEŞEKKÜR
Megastar Tarkan’ın yanı sıra Elitevents Stuttgart sahibi Organizatör Ali Orhan Doğan’da salonu tıklım tıklım dolduran Tarkan severlere teşekkürlerini iletti. Ali Orhan Doğan, “Uzun bir aradan sonra Megastar Tarkan’ı Stuttgart’a getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu da bizi bir hayli mutlu etti” dedi.

FİZY FARKI
fizy’nin Almanya lansmanı ile beraber, uygulamayı indirip kullananlar arasında düzenlenecek sosyal medya kampanyalarıyla, fizy kullanıcıları Tarkan’ın Almanya konserlerine davetiyeler kazanacak ve Megastar ile tanışma fırsatı yakalayacak. Türkiye’de hayata geçirdiği dijital müzik devrimiyle Megastar Tarkan’ın 7 yıl aradan sonra çıkardığı “10” albümünü dijital ortamdan sevenlerine ulaştıran fizy, büyük ses getiren konserler dizisini Almanya’ya taşıyarak beğeni kazandı. Öte yandan Tarkan, “fizy Tarkan Konserleri” konser serisi kapsamında Frankfurt, Rotterdam, Düsseldorf, Münih ve Hamburg’da da sevenleriyle buluşacak.

1 Nisan 2018, Pazar … Frankfurt – Jahrhunderthalle
6 Nisan 2018, Cuma: Rotterdam – Ahoy Music Halle
7 Nisan 2018, Cumartesi … Düsseldorf – Mitsubishi Electric Halle
8 Nisan 2018, Pazar … Düsseldorf – Mitsubishi Electric Halle
14 Nisan 2018, Cumartesi … Munih – Zenith Halle
29 Nisan 2018, Pazar … Hamburg – Barclaycard Arena