Türk işadamından forma desteği

Bremen’de başarılı iş insanımız ‘Waller Hähnchen Haus’ sahibi Abdurrahman Tuzlugöl, Team Black Sea Thai-Kick Boks kulübüne ikinci kez sponsor oldu.

 

Gülsüm Tan Hasan Akdoğan BREMEN

Bremen’de yaklaşık  6 yıldır dövüş sporları Muay Thai ve Kick Boks dalında faaliyetlerini başarıyla sürdüren “CSV Bremen -Team Black Sea”, Waller Hähnchen Haus sahibi Bremenli iş insanımız Abdurrahman Tuzlugöl’ün forma desteğine sevindi. Kulübe daha öncede sponsor olan Tuzlugöl,”Son zamanlarda ihmal etmiş olsamda, küçük yaşta spora başlayan biri olarak bu faaliyetleri destekleyebilmekten çok mutluyum. Çocuklarımıza bu eğitimi güzel bir şekilde sunan spor adamlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Desteğe teşekkür
Antrenman sonunda düzenlenen kısa törende konuşma yapan antrenör Vedat Yılmaz, sporun önemine değinirken, “Çocuklarımızı bilgisayar oyunlarından uzak tutmak amacıyla “Güvende kal. Sporda Kal” sloganımızla çıktığımız bu yolda bizlere maddi manevi desteğini eksik etmeyen  başta Abdurrahman Tuzlugöl ağabeyimiz olmak üzere tüm destek olanlara teşekkür ediyoruz” dedi. Tuzlugöl’e teşekkür plaketi antrenör Kerim Zengin tarafından takdim edildi.
Bremen Türk basın mensuplarına da teşekkür plaketi takdim edildiği programda sporcular, antrenmanlarına devam etti.

Kuzey Almanya şampiyonasına hazırlanıyoruz
Diğer yandan çeşitli yaşlarda dört kategoride farklı ülkelerden yaklaşık 150 sporcuya ders verdiklerini söyleyen eski Thai-Boks Türk Milli Takım antrenörlerinden Team Black Sea baş antrenörü Ali Coşkun, bir çok başarılara imza atan sporcularını bu kez önümüzdeki Mart ayı içinde yapılacak Kuzey Almanya Şampiyonasına hazırladıklarını söyledi. Vedat Yılmaz, Kerim Zengin, Serdal Gencer, Hilal Dön ve Ajith Jenosan’nında antrenörlüğünde haftada üç gün antrenman yaptıklarını belirten Coşkun, “Burada öğrencilerimize karakter ve kültür gibi eğitimlerde veriyoruz” diyerek velilere, çocuklarını arzu ettikleri spor dalına yönlendirmelerine dair tavsiyede bulundu.

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın