Ücretsiz ve hızlı test Park Apotheke’de

Mustafa Karaman
LUDWİGSBURG- 2007 yılından bu yana Eczacı olan Hüsniye İnaloğlu’nun eczacılık ve sağlık sektöründe edindiği bilgi ve tecrübelerini 2014 yılında Geisingenstr. 15 numara Ludwigsburg-Eglosheim’de bulunan alış-veriş merkezinde açtığı Park Apotheke ile değerli müşterilerine hizmet verdikten sonra artık 2019 yılından itibaren yeni ve daha modern eczanesinde hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor. Eczanesinde güvenilir alışveriş imkanı sunan Park Apotheke, ürün seçiminde kalite ve güvenilirlik göz önünde bulundumuş, alanında öne çıkan bir çok ilaç, dermokozmetik-kosmetik, alternatif tıp çözümlü ilaçları ve de sağlık ürünlerini bulundurarak müşterilerine Türkçe bilen Eczane olarak hizmet veriyor. Rahatlıkla kendi dilinizde tüm ürünlerde bilgi alabileceğiniz nezih bir ortam sizi bekliyor. Ayrıca yeni yerlerinde birçok çeşitli ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

HEMEN SONUÇ
Almanya’da yaşayan herkese uygulanan ‘hızlı Korona Virüs testleri’nin başladığını belirten Eczacı Hüsniye İnaloğlu, ayrıca Park Apotheke Ludwigsburg-Eglosheim olarak tüm müşterilerine özel olarak, yeni açmış olduğu 150 metrekare büyüklüğünde olan ‘Corona-Testcenter Ludwigsburg’daki özel kendilerine ait yerde devlet tarafından karşılanan ücretsiz Korona hızlı testine başladıklarını belirtti. Korona Virüs enfeksiyonu bulaştığına dair test olma çabası içine girmeleri gerekmekte. onun için hemen kolay bir şekilde www.parkapotheke-lb.de internet adresine girerek Online randevu alındıktan sonra Testcenter-Ludwigsburg Park Apotheke Ludwigsburg-Eglosheim’a gelerek hızlı sonuç ile bu şüpheleri ücretsiz olarak giderebilirler. Eczacı H. İnaloğlu, her zaman kaliteli testleri ile hizmet anlayışının ön planda olduğunu ifade ederek, “Halkımıza faydalı olacağımızı düşünerek elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Yılların tecrübesi ile halkımızın vatandaşın hizmetinizdeyiz. Yeni yerimizde yüzlerce müşterimizi dinliyor ve onların ihtiyaçlarına ürünlerimizle destek oluyoruz. Sektöründe tecrübeli uzman elemanlarımız, geniş tedarik ağımız, titiz ve disiplinden taviz vermeyen çalışma anlayışımızla vatandaşlara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

PARK ECZANESİ (APOTHEKE) HİZMETLERİ
Ürün çeşitliliğimizi ise her geçen gün arttırdıklarını belirten Eczacı Hüsniye İnaloğlu, “Sağlık sektöründe olmamızın getirdiği yüksek bilinç ve sorumluluk nedeniyle resmi ithalatçı, distribütör veya ecza depoları dışında güvenilir olan tedarikçilerden ürün alıyoruz ve müşterilerimize sunuyoruz” ifadelerine yer verdi.
Park Apotheke Ludwigsburg-Eglosheim (Eczane)’nin her müşterilerine eşit, özel hizmetleri ise şöyle:
Reçete ve kendi kendine ilaç önerileri.
Telefonla ve internet üzerinden de sipariş mümkün.
Eglosheim ve çevresinde ücretsiz teslimat hizmeti.
Müşteri avantaj kartımızdan yararlanın. BONUSKARTE
Hediye paketleme, hediye çeki hizmetleri.
Bunların yansıra Park alış-veriş merkezi Ludwigsburg-Eglosheim’de özel engelli girişi ve sınırsız otopark imkanı sizleri bekliyor. Öte yandan ise Favoritepark S-Bahn’a 3 dakika mesafede bulunuyor.
A81’e ise 5 dakika mesafede bulunuyor.

Park Apotheke Ludwigsburg-Eglosheim
Eczacı: Hüsniye İnaloğlu
Adres:
Geisinger Str. 15
71634 Ludwigsburg-Eglosheim
Tel.: 07141/38 02 23 · Fax: 07141/38 02 24
info@parkapotheke-lb.de
testcenter@parkapotheke-lb.de
http://www.parkapotheke-lb.de