V.I.P araçta tek isim LUXUSCARS

Başarılı genç işadamı Tufan Gülmüş bu kez Bahaettin Soylu ile birlikte VIP Lüks araç kiralama işine soyundu. Araçlar son model ve lüks.. Fiyatlar ise oldukça cazip…

 

 

Muzaffer Çetin-BRETTEN
Farklı sektörlerde boy gösteren başarılı genç işadamı Tufan Gülmüş (31) bu kez Bahaettin Soylu ile birlikte VIP Lüks araç kiralama işine kapıları açtı. Bretten Alexanderplatz  1A’da açılan araç kiralama işlerinde aradığınız bütün standartları sizler için bir araya getiren ”Luxus Cars”, araç kiralama işlerinde en iyi hizmeti vermek için bütün imkanlarını seferber ediyor.

 

Araç kiralama işlerinde aradığınız mükemmel sonuçları sizler için bir araya getiren firma, vıp araç kiralama sektöründe, en etkili çözümleri sunuyor.  Başarılı işadamı Gülmüş, ”VIP araçlarımızda; televizyon, telefon, internet ve bar bulunmakta.

 

Araçlarımız tümü yüksek kategoride en konforlu ve yeni model araçlar. Kiralama işlerinde, önemli olan unsur, aracın kişiye uygun olmasıdır. Şoförlü ve şoförsüz aracı kiralama ve vıp araç kiralama sektöründe en iyi hizmetini vermekteyiz.

 

Araç kiralayacak kişi, kendisine uygun aracı seçmesi, her iki taraf içinde çok önemlidir. Araç kiralamanın yanı sıra Pfandleihhaus emanetçilik hizmeti de sunuyoruz. Geçici nakit sıkıntısı çeken insanlar kısa dönem için araçlarını ve kıymetli eşyalarını bize bırakarak onlara düşük faizlerle krediler vererek ihtiyaçlarını karşılıyoruz” dedi.

 

Lüks, konfor ve  prestijin yeni adresi
Başarılı ve etkili çözümler sunan Tufan Gülmüş ve Bahaettin Soylu yaptıkları işten olumlu geri dönüşler aldığına işaret ederek, ‘Bu sektörde çok yeniyiz, tarz yeni ve taklit değil. Müşterilerimizin tavsiyesi ile tanınırlığımız artacak’ dediler .Lüks araçlar şoförlü ve şoförsüz olarak; sempozyum, organize, havalimanı transferi, düğün-nişan ve özel günler için saatlik günlük ve haftalık kiraya veriliyor. Kiralık vip araçlar; Lamborghini Gallardo, Audi Q7, Porsche Cayenne, Audi R8, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter.

 

 

İLETİŞİM NUMARALARI

0176 563 400 97
0152 230 651 33

Yorum Ekle

Yorum yazmak için tıklayın