VALİ ARSLANTAŞ’TAN EL ELE,YE TEŞEKKÜR

blank

blank

 

Burdur Valisi Ali Arslantaş, başarılı çalışmalar imza atarak engellilere, yaşlılara ve ihtiyaç sahiplerine kol kanat geren Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı’na teşekkür edip makamında ağırlayarak Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Hocazade’ye yaptıkları hizmetler için plaket verdi. Ayrıca Vali Arslantaş, hayırsever gurbetçilere mektup gönderdi.
Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı, başta Burdur ve çevresinde yaşayan engelli ve yaşlı vatandaşlara yönelik Burdur Valiliği ile sosyal sorumluluk projeleri yaparak ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatıyor. Burdur Valiliğinin destekleriyle ihtiyaç sahibi vatandaşların taleplerini ve sorunlarını çözen El Ele Vakfı, kapı kapı gezip yaralara merhem oldu. Burdur Valisi Ali Arslantaş, başarılı çalışmalara imza atan Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı Başkanı Cengiz Hocazade ve yönetimini makamında ağırladı. Burdur Valisi Ali Arslantaş, Almanya’da yaşayan ve Türkiye’deki engelli ve yaşlı vatandaşlara yardımda bulunan hayırseverlere yardımlarından dolayı teşekkür mektubu gönderdi. Vali Arslantaş tarafından Hocazade’ye teslim edilen mektuplar en kısa sürede hayırseverlere teslim edileceği aktarıldı.

Hocazade ve yönetimini tebrik eden Vali Arslantaş, “Burdur Bucak ve köylerinde yaşayan ihtiyaç sahibi olan engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza yönelik yapmış oldukları yardımlardan dolayı El Ele Ailesine teşekkür ediyorum. Bu çalışmaları yakından takip edip gerçek anlamda ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz” dedi.
VALİLİK VE VAKIF EL ELE VERDİ ENGELLILER İCİN
Burdur Valisi Ali Arslantaş, “Yurt dışından bu yardımların gelmesinde emeği olan başta El Ele Ailesine ve Almanya’nın Nürnberg Başkonsolosu Serdar Deniz’e ve desteklerini gurbette dahi esirgemeyen gurbetçi hayırseverlerimize teşekkür ederim. Anavatan’daki engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza gönderilen yardımlardan dolayı Burdur Valiliği olarak ne kadar teşekkür etsek azdır. İnanıyorum ki bu yardımların devamı gelecektir. Engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak adına El Ele Vakfı ile Burdur Valiliği sosyal sorumluluk projesi dahilinde vatandaşlarımıza yakın olup onların ihtiyaçlarını gidereceğiz ve devletin kapısı her zaman vatandaşlarımıza açıktır. Bir sorunu bir problemi bir derdi olan direk bana gelebilir. Her zaman devlet vatandaşının yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir” dedi.
EL ELE VAKFI’NA TEŞEKKÜR MEKTUBU VERİLDİ
Vali Arslantaş, Avrupa El Ele Engellilere ve Yaşlılara Yardım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Hocazade’ye yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi verdi. Çok mutlu olduğunu ifade eden Hocazade, “Vakfımıza verilen teşekkür belgesini saygıdeğer kıymetli Burdur Valimizin ellerinden almak El Ele Ailesini büyük onura etmiştir. Biz her zaman devletimizin yanında olacağız. Her şeyi devletten beklemeyeceğiz ve ihtiyaç sahibi olan engelli ve yaşlı kardeşlerimizin yanında olacağız” ifadelerini kullandı.
BAŞKONSOLOS VE HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR MEKTUBU
Hayırsever gurbetçilere yardımlarından dolayı Vali Arslantaş’ın teşekkür mektubu göndermesinden duyduğu mutluluğu kelimelerle anlatamadığını kaydeden Hocazade, “Sayın Valimiz Ali Arslantaş’ın bizlere verdiği teşekkür mektubunu Almanya’da düzenleyeceğimiz bir toplantıda teslim edeceğiz. Nürnberg Başkonsolosu Serdar Deniz, Burdur’a gönderilen yardımlarda büyük katkısı olmuştu ve bu yardımların Burdur’a ulaştırılmasında yakından takip etmişti. Engelli araçların vatandaşlarımıza dağıtılması yönünde büyük katkısı olmuştur. Burdur Valisi Ali Aslantaş, desteklerinden dolayı Başkonsolos Serdar Deniz’e de teşekkür mektubu gönderdi” dedi.