VIVA gümbür gümbür geliyor

blank

MURAT PEHLİVAN

NEUKİRCHEN -VLUYN – Duisburg ve çevresi için Neukirchen-Vluyn Wilhelm-Reuter-Allee 1 numaralı adreste 12 bin m² alan üzerinde açılan “ViVA Düğün Salonu” hizmete girdi. Kovid-19 salgını nedeni açılışı iki hafta geciken VIVA düğün salonunun restoran, kafe konferans odaları, teras, park ve 5 tenis kortunun açılışı yapıldı. İbrahim Aydın, Kürşad Koca, Ezgi Koca ve Atilla Koca’ nın birlikte hizmete sunacakları 12 bin m² üzerine kurulmuş çok amaçlı salon ile ihtiyaç hissedilen düğün ve nişan, toplantı organizasyonları için önemli bir açığı kapatmayı planlıyorlar. 250 araç kapasiteli kendi otoparkı bulunan lüks salonda 1000 kişiye kadar her türden davet ve organizasyon tertiplemek mümkün. Çok amaçlı olarak kullanılacak salonda, açılışı yapılan restoran, kafe ile birlikte bin kişi aşkın salon kapasitesinin yanı sıra gerektiğinde birleştirile bilinen veya ana salona dahil edile bilinen 3 ayrı konferans odası, iki ayrı kapalı kulis, balkon katı da olan salonda bay ve bayan mescitleri, abdesthaneler unutulmamış. Gelin-damat odasında duş ve tuvalet gibi sıradaşı modern bir proje ile adından söz ettirecek salonun ayrıca dans pisti ise led Işıklar ile döşenmiş. Her zevke uygun dekorasyonun yanı sıra müşteriler, salon masalarının oval veya kare şeklinde olmasına karar verebilecekler.

 

blank

KONSERLER İÇİN DE İDEAL
Duisburg’a yaklaşık 10 kilometre mesafede bulunan Ruhr Bölgesi’nde eşi benzeri olmayan değişik konseptlerde hizmet verecek olan “ViVA Düğün Salonu” sahipleri görüşlerini gazetemize şu şekilde açıkladılar:
Atilla Koca: “Bin kişiye kadar düğün, kına, nişan ve sünnet gibi davetlerinizde aklınıza gelen her türlü ihtiyacınız tek elden organize edilecektir ve her bütçeye uygun paketlerimiz olacak” derken,
Restoranda Türk mutfağı ve İtalyan mutfağı hizmetlerimiz de bulunuyor. Etlerimiz Hollanda’dan helal kesimdir. Hafta içi de siyasi partilerden gelen taleplere de cevap vereceğiz. Terasımız yeşilliğin içinde ve gittikçe büyüyecek. Dışarda bar ve tuvaletlerimiz var. Oraları da ayrı bir konsept ile hizmete sunacağız. Dış cepheye 20 metre karelik televizyon asılacak. Reklamların yanı sıra düğün sahibi isterse dışarıya yansıtılacak. Ayrıca müsait olması halinde dev ekranda maçlar seyredile bilinecek” dedi. Koca,“ayrıca ileride 12 bin m² alanda Eiscafe, çay bahçesi, Nargile Kafe, kır düğünü alanı, festivaller, açık hava konser alanı ve çocuklara özel park projeleri gerçekleştirilecek. Düğün rezervasyonu şimdiden 50′ yi geçti ve açılış kampanyası devam ediyor. Uluslararası Dart maçlarına da ev sahibi olacağız” dedi.

 

blank

YETKİLİLERE TEŞEKKÜR
“Bizimle yakinen ilgilenen belediye başkanından, belediyeden, meclis ve parlamento üyelerinden çok memnunuz” diyen Koca “Projelerimize çok değer veriyor ve sahipleniyorlar. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Korona geçtikten sonra piyasayı sallayacağız ve çıtayı profesyonel konseptimizle yükselteceğiz” ifadelerini kullandı. Kadın gözü ve eli ile salona ayrı bir katkı sağlayan eğitimci Ezgi Koca: “Çocuklara özel oyun odası ve sinema gösterileriyle siz ebeveynlerin rahat etmesini ve çocuklarınızın güzel vakit geçirmesini sağlayacağız” diyerek hem çocuklara kaliteli hizmet sunup, ebeveynlerin de huzurlu vakit geçirmelerini sağlayacaklarını altını çizdi. Kürşad Koca ayrıca “Detaylı bilgi edinmek isteyenler, 015110580580 veya 015158500500 numaraları arayabilir ya da info@vivaneukirchenvluyn.de email adresinden bizim ile irtibata geçebilirler” diyerek sözlerini noktaladı.