YAZGÜLÜ MARKET HEILBRONN’DA AÇILDI

 

blank

Selahattin Özdemir
HEİLBRONN- Yazgülü Market Almanya’nın Heilbronn şehrinde hizmete açıldı. Neckarsulm’da bulunan Yaz gülü Market’ten sonra ikinci şubesini Heilbronn’da açan Market sahibi Murat Dilek sektörün iddialı isimlerinden. Özel indirimin yapıldığı açılışta adeta izdiham yaşandı. İş adamı olan Murat Dilek açık ve net konuştu: Kaliteden taviz vermeden hizmetlerimiz sürecek dedi. Katılımın yoğun olduğu açılışta özel indirime katılımcılar teşekkür ettiler.

 

blank

Dualarla açılışı yapılan Yaz gülü Market Heilbronn’da A’dan Z’ye her türlü ürünü bulmanız mümkün. İş adamı Murat Dilek yaptığı  açıklamada ”Vatadandaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Şu bir gerçek ki yorulmadan, terlemeden, bedel ödemeden başarıya ulaşmak mümkün değil. Biz de çok çalıştık ve güzel bir neticeye ulaştık ve bugün açılışımızı gerçekleştirdik. Bölgemiz insanına bol çeşit ve kaliteyi ekonomik şartlarda sunabileceğimiz güzel bir süpermarket sunmanın mutluluğunu iliklerimize kadar yaşıyoruz.

 

 

blank

Et ürünlerimizde -Helal Kesim- olmazsa olmazlarımızdandır. Bundan dolayı et ürünlerimizi vatandaşlarımız gönül rahatlığı ile satın alabilirler. Et reyonumuzda helallik hassasiyeti ile birlikte ürünlerimizin taze, lezzetli ve hijyen şartlarda vatandaşlarımıza sunulmasına özellikle çok dikkat ediyoruz. Günlük taze gıdanın yanısıra Türk damak tadına uygun her türlü ürünü mekanımızda bulabilirsiniz. Çeşitli dönemlerde özel indirimlerimiz ve özel kampanyalarımızla vatandaşımızın karşısına çıkacağız” dedi. Özel park yerinin de bulunduğu Yaz gülü Market Heilbronn bölgeye yeni bir heyecan kazandırdı.

 

blank

Yaz Gülü Market Heilbronn
Adres ;
Ludwigsburger Straße 9
74080 Heilbronn/Böckingen