Yeni nesil CARD COM kullanıyor

Mustafa Karaman
STUTTGART- Gastronomi, Mağaza, Süpermarket, Kuaför ve sayamadığımız birçok alanda ödeme sistemlerine yeni bir bakış açısı getiren ve sektörünün lider şirketleri arasında bulunan CARD COM yeni nesil yazar kasalar ile Kredi Kart okuyucusunda modern teknolojiyi ve kolaylığı bir arada sizin kullanımınıza sunuyor. Günümüzün perakende ve mağazacılık sektöründe CARD COM yeni nesil yazar kasalar ürünüyle tasarımı, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile müşterilerinizi ve sizi rahatlatan ödeme sistemleri ile kalitesini ve gücünü fark ettiriyor. gelen CARD COM’un kanıtlanmış teknolojisi, üstün kapasitesi ve yeni nesil güvenliği ile işinizin ayrılmaz parçası haline geliyor. Ayrıca estetik ve ergonomik tasarımıyla da öne çıkıyor. 20 yıllık bu sektörde adını yazdıran Alman şirketi CARD COM, ailesine katılın, kalitenin farkına varın diyen CARD COM Almanya Müdürü Turgay Özdemir, elektronik ödeme sistemleri ile yazarkasa sistemleri için sertifikalı uzman, deneyimi ve modern ekipmanlarıyla müşterilerine tam servis imkanları sunuyor. Satışı yapılan ürünlerin satış sonrası kurulum ve servis hizmetleri ise ücretsiz. Hem yazılım hem de güncelleme hizmeti de 5 yıl boyunca ücretsiz. Bununla da kalmayıp 5 yıl da garanti veriyor. Tüm ürünler GDPdU, GoBS ve GoBD sertifikalı.

ÖZEL DONANIM
Genel merkezi Baden-Baden’de olan CARD COM’un sunduğu perakende kasa tasarımında bir çok seçeneğe imkan sağlıyor. Büyük işletmeler olduğu gibi küçük işletmeler ve yerel marketler için modern bir tasarım ile endüstriyel bir POS sisteminin tüm özelliklerini tezgahın üzerine getiriyor. İleri teknoloji ürünü CARD COM (POS) sistemli yazar kasası entegre yazıcısı, manyetik kart okuyucusu ve monitörü ile masa üzerinde sadece bir termal yazıcı kadar yer kaplıyor. CARD COM’un geniş ve dokunmatik ekranlı yüksek teknoloji yazar kasaları perakende sektöründe standartları yeniden belirleyerek çağın son gelişmiş teknolojik özelliklerini müşterilerine sunuyor. Bilgisayar tabanlı yazar kasaları sayesinde sistem yönetimi ve takibi artık çok kolay. Market, kuaför, mağazacılık ve gastronomi sektörlerinde donanım ve yazılım çeşitliliğinin yanında entegrasyon desteği ile her türlü ihtiyacınıza yönelik çözümler sağlıyor. Kablosuz taşınabilir CARD COM’un Kredi Kartı Terminali dokunmatik ekran makinesi de elektronik ödemelerde son model teknoloji ile ödeme kolaylığı sağlıyor ve piyasada hangi kredi kartı varsa okuyor.

ÖZEL KAMPANYA
Güçlü marka olan CARD COM’u piyasadaki birçok işyeri tercih etmekte olduğunu vurgulayan ve fiyat konusunda da iddalı olduklarını belirten CARD COM Almanya Müdürü Turgay Özdemir, maliyeti çok düşük bir sistem ile kiralama (leasing) yapma imkanı sunduklarının altını çizdi. Özel bir kampanya ile stoklarla sınırlı olan ürünleri elde edebilineceğini söyledi.

Örnek:
Kredi Kart Kart Okuyucu NFC Fonksiyonlu aylık
Kart terminali ayakta 24 Euro + Servis 5 Euro = 125 Tranfer ücretsiz
Kart terminali mobil 34 Euro + Servis 5 Euro = 125 Tranfer ücretsiz

HUKUKİ DURUM
1 Ocak 2017 itibarıyla GoBD, nakit kitap yönetimini sıkılaştırdığını ve 1 Ocak 2018’den itibaren ise bir sonraki seviyeye ulaştığını söyleyen CARD COM Almanya Müdürü Turgay Özdemir, “Mali ofis deneticisi tarafından habersiz bir denetleme, bulunduğunuz işyerinizde her zaman mümkündür. Kasa kayıtların yanı sıra günlük, aylık ve yıllık mali tablolar zorunludur. Hatta iptaller tamamen izlenebilir olmalıdır. 10 yıl boyunca muhavaza edilmesi gerkmekte ve POS yazılımı manipüle edilemez olmalıdır” diyerek hukuki boyutunda uyarıda bulundu. Tüm verilerin güvenlikli bir sistemde korunduğunu da vurgulayan Özdemir, uygulamalarda kullanım avantajı ve güçlü bir sistem ile işinize değer katıyor.

BAYİLİKLER VERİLECEK
Avrupa ve hatta Almanya’nın her eyaletinde bayiliklerin de verileceğini belirten CARD COM Almanya Müdürü Turgay Özdemir,  “Bizimle çalışacak ve ürünlerimizi bölgelerinde pazarlıyabilecek samimi temsilciler arıyoruz” dedi. Konu ile ilgili daha geniş bilgi için Turgay Özdemir’den bilgi alabilirsinz.

CARD COM GmbH
Lange Strasse 72
76530 Baden Baden
Turgay Özdemir: 0171 29 85 835
toezdemir@cardcom.de

error: