Yüksel faturalara son

Elektrik ve doğal gaz faturasına dikkat! Yüzde 35 ila 40 arası tasarruf için bunları yapın ve Doğal gaz ve elektrik faturasını düşürecek en cazip ve güvenilir adres Emre Murat’ta mevcut.

 

Mustafa Karaman
STUTTGART/ BIETIGHEIM- Enerji fiyatları tüm dünyada artan trend içinde olduğundan, Almanya’da ve bilhassa Baden-Württemberg eyaletinde sürekli artan elektrik veya doğal gaz faturaları dünyamızın kaçınılmaz bir gerçeği. Elektrik ve doğal gaz faturasını düşürecek en cazip tasarruf önerisini sunan uzman Emre Murat oldu. Pandemi nedeniyle evlerde çok fazla vakit geçirildiğini ve enerji tüketiminin arttığını söyleyen Murat, evlerde enerji tasarrufu sağlamanın yollarının uzman bir kişi tarafından gelen faturaların incelenmesi yoluyla olabileceğinin altınıçizerek alınacak kolay ve pratik önlemlerde faturalarda yüzde 40’lık bir düşüş sağlamanın mümkün olduğunu dile getirdi. Enerji tasarrufu bilincini artırmayı ve tüm tüketicilerin olabilecek en düşük tutarda elektrik faturası ödeyebilmelerini sağlamayı hedefleyen ve serbes meslek olarak hiç bir kuruma bağlı olmadan çalışan Emre Murat, bölgenin hemen hemen ilk elektrik ve doğal gaz tarifeleri karşılaştırma ve tedarikçi değiştirme şirketi ile kolaylıkla uygulanabilecek tasarruf önerilerisine sadece bir telefon kadar yakın olduğunu vurguladı.

YÜZDE YÜZ ÇÖZÜM VE ÜCRETSİZ
Gerek iş alanında gerekse dernek ve konut olmak üzere birçok alanda önlemleri dikkate alırsanız faturalarda yüzde 40’lık bir indirim sağlayabilirsiniz. Binlerce müşteriye 10 seneye aşkın tasarruf sağlayan uzman Emre Murat, yüzde yüz çözüm üreterek müşterilerine üstün hizmet sunmayı ilke edinmiş durumda. Almanya’nın en önde gelen ve güvenilir büyük yüzlerce tedarikçi şirket ile direk olarak çalıştıklarını söyleyen Murat, “Sizin için en uygun şirketleri bulup takip ediyorum ve sizlere sunuyorum. Yani Elektirik ve Gaz’da herzaman en uygun tarifelerde oluyorsunuz ve üstüne herzaman uluaşabileceğiniz bir kişisel danışmanınız oluyor. En önemlisi de bu yaptığım hizmet sizler için ücretsiz“ dedi.Siz sadece Emre Murat’ı çağırıyorsunuz kayıt, çıkış ve takip işleri ile işlemleri sizler için bedava yapıyor

ZAM KAPIDA
Emre Murat ile hem özel ve hem de ticari (Dükkanlarınız, Firmalarınız vesayre iş yerleriniz) de yüzde 40’a varan tasaruf sağliyabilirsiniz. Almanya’da elektrik ve kalorifer yakıt fiyatlarının son yıllarda aşırı zamlandığı bildiren Murat, tedarikçiye göre değişen elektrik fiyatlarında en pahalı elektrik ücreti Baden-Württemberg’de olduğunu vurgulayarak zamanın 2022’de kapıda olduğunu söyledi ve şöyle devam etti “Belki aranızda değiştirmiş olan veya yapabilen vardır bu işi, ama her sene takip etmeseniz bir kere değiştirmekle iyi bir şirket de yıllarca kalınsa bile, avantajları sağlıyamasınız. Sözleşme çıkış tarihlerini kaçırıp üstüne 50-70’e varan zam koyorlar ve sözleşmeniz 1 veya 2 sene uzamış oluyor. O yüzden ana şirketlerde kalmalı değilsiniz. Bu çalıştığınız firma değil, bir yere girdim orda kalıyım demeyin. Elektrik ve doğal gaz sağlayıcı karşılaştırması yaptırınız. Bu tür firmalarda büyük rekabet var. Devir tasarruf devri“ tavsiyesinde bulundu.

BİZE DANIŞIN
Artık neredeyse herkes elektrik tedarik şirketi değiştirebiliyor. Elektrik tedarikçilerinin sunduğu fiyatları araştırarak en cazip fiyatlı elektrik tedarikçisini bulup o tedarikçiye geçiş yaparak tüketiminizi azaltmadan dahi tasarruf edebilirsiniz. Bunun için en son gelen yıllık faturlarınız olan ‘Elektirik ve Gas’da buna dahil sadece Whatsapp: 0171 427 7721 veya Email: Info.emremurat@gmail.com üzeri Emre Murat’a yoluyorsunuz, o da size hemen daha iyi bir teklif de geri dönüş yapıyor. İsterseniz geniş bilgi için de 0171 427 7721 numaraya bir telefon açmanız yeterli olacak.